Mobilné domy Senec

+421 948 922 033

Služby a doprava

 

OBHLIADKA POZEMKU. Pred samotnou dopravou za Vami vyšleme nášho skúseného technika, ktorý zabezpečí obhliadku Vášho pozemku a tým zamedzí prípadným komplikáciám pri manipulácii a montáži mobilného domčeka.TÚTO SLUŽBU PRE VÁS POSKYTUJEME ZADARMO !!!

 

DOPRAVA A MANIPULÁCIA. Domček Vám dopravíme na miesto určenia ťahačom s podvalníkom po celej Slovenskej a Českej republike ZDARMA. Zloženie z kamiónu vykonávame na mieste pomocou našej špeciálnej techniky a školených pracovníkov. Posun domčeka na miesto usadenia sa najlepšie vykonáva autom 4×4, traktorom alebo žeriavom.TÚTO SLUŽBU PRE VÁS POSKYTUJEME ZADARMO !!!

 

USADENIE. Akonáhle je domček na Vami určenom mieste, ostáva ho len dostať do vodorovnej polohy (tzv. „vyheverovaním“), kedy sa domček podloží na 6 alebo 8 nosných bodov (podľa veľkosti domčeka a výrobcu) na betónové dlaždice a kocky.

 

NÁHRADNÉ DIELY A DOPLNKY. Zaistíme pre Vás všetky náhradné diely a doplnky pre mobilné domčeky.

 

INŠTALÁCIA KRBOVÝCH KACHLÍ. Z katalógu si môžete vybrať nové krbové kachle, nebránime sa však inštalácii Vašich vlastných kachlí. Naši vyškolení pracovníci Vám zabezpečia kompletnú montáž ktorá zahŕňa: dodávku dvojplášťového komína (podľa platných noriem), utesnenie komínového prestupu, demontáž pôvodného nábytku, inštaláciu nehorľavého materiálu, inštaláciu krbových kachlí, odskúšanie krbových kachlí, revíznu správu.SAMOTNÁ INŠTALÁCIA SA VYKONÁVA SÚČASNE S USADENÍM MOBILNÉHO DOMU A POSKYTUJEME JU ZADARMO !!!