Mobilné domy Senec

+421 948 922 033

Mobilné domy – cenovo výhodná varianta celoročného bývania

V dobe, kedy sa kvȏli kúpe nehnuteľnosti musíme na niekoľko rokov zadĺžiť, hľadá stále viac ľudí inú – lacnejšiu variantu bývania.

 

Komfort ako v rodinnom domčeku
Hneď na úvod je dȏležité zdȏrazdniť, že jednotlivé mobilné domy sa od seba veľmi líšia. Pokiaľ si zaobstaráte už použitý dom staršieho dáta výroby za cca 4.000 EUR, dostanete niečo úplne iné ako v prípade kúpy zachovalého domu za 15.000 EUR. Pri výbere mobilheimu s vidinou trvalého bývania sa vyhnite tým úplne najlacnejším a voľte skȏr zlatú strednú cestu. Domy s cenou od 10.000 EUR a viac už dnes poskytujú podobný komfort bývania ako rodinné domčeky. V ich výbave nechýba moderná kuchyňa, krásna kúpeľňa alebo pohodlná spálňa. Každý meter štvorcový je tu bezo zbytku využitý, takže menšieho rozmeru celkovej úžitkovej plochy si skoro ani nevšimnete.

 

chalet-nr.-8-buiten1

Sťahovanie? Nie je (Žiadny) problém!
Hoci je najväčším ťahákom mobilních domov nízka zaobstarávacia cena, určite netreba zabúdať na ich mobilitu. Potrebujete sa presťahovať za prácou? Chcete si vziať pár týždňov dovolenky a opustiť ruch veľkomesta? Žiadny problém! Stačí Vám len nákladné auto a mȏžete ísť kamkoľvek Vám srdce ráči. Mobilné domy sú z tohto pohľadu skvelou variantou najmä pre mladých ľudí, ktorí radi cestujú alebo často menia zamestnanie.

 

md1

 

Záver: Veľa muziky, za málo peňazí
Pokiaľ sa rozhodnete bývať v mobilnom dome ušetríte veľkú kopu peňazí, nebudete sa musieť zadĺžiť (prípadne len minimálne) a mȏžete sa kedykoľvek presťahovať. Na druhú stranu sa bude nutné trošku uskromniť a nemať žiadne veľké plány so založením rodiny. Mobilheimy sú skvelé pre jednotlivca alebo páry, ale pre rodiny s deťmi voľte radšej variantu veľkých mobilných domov (aspoň 10 x 3,7m).